Vi använder cookies för att göra din upplevelse på vår sida så bra som möjligt. OK

Kontakta en säljare

VAD VILL DU KONTAKTA OSS OM?

Kontakta oss
Kontakta en säljare
Service | Felanmälan
Begagnad truck
Korttidshyra truck
Långtidshyra truck
Förarutbildning | Utbildningsintyg
Reservdelar
Fleet management | I_Site
Jobba hos oss
Mediakontakt
KEY ACCOUNT MANAGERS
Håkan Hall

Håkan Hall - Manager, Key account group
hakan.hall@se.toyota-industries.eu 
0702639171

3.png
Urban Blomqvist - KAM 
urban.blomqvist@se.toyota-industries.eu 
0705277561
Roger Halleröd

Roger Halleröd - KAM 
roger.hallerod@se.toyota-industries.eu
0702883595

Untitled-1.png

Anders Leward - KAM 
anders.leward@se.toyota-industries.eu
0705383636

35.png

Harald Holten - KAM 
harald.holten@se.toyota-industries.eu
0722414878

Untitled-3.png

Bert Westin - KAM 
bert.westin@se.toyota-industries.eu
0705277477

16.png

Johan Mårtensson - KAM 
johan.martensson@se.toyota-industries.eu 
0706571613 


 

SÄLJARE NORD
29.png

Martin Lundström - Regionschef
martin.lundstrom@se.toyota-industries.eu
0706872760

25.png

Martin Söderlund - Från Älandsbro till Lövånger, västerut till Jämtland
martin.soderlund@se.toyota-industries.eu
0721234567

30.png

Erik Sandlund - Lövånger och norrut
erik.sandlund@se.toyota-industries.eu
0767648533

23.png

Mikael Biström - Jämtland samt delar av Västernorrland och Gävleborg ner till Gästrikland
mikael.bistrom@se.toyota-industries.eu
0702176231


 

SÄLJARE MITT
8.png

Erik Larsson - Regionschef
erik.larsson@se.toyota-industries.eu 
0761476504

36.png
Jonas Dahlberg - Gästrikland, Dalarna
jonas.dahlberg@se.toyota-industries.eu
0706897154
12.png
Christian Ericsson - Örebro län
christian.ericsson@se.toyota-industries.eu
0725787804
9.png
Ulf Berglund - Värmland
ulf.berglund@se.toyota-industries.eu
0725878171
24.png
Tom Semb-Johansson - Södermanland
tom.semb.johansson@se.toyota-industries.eu
0703179394
erik_jonutis.png
Erik Jonutis - Västmanland, Uppsala län
erik.jonutis@se.toyota-industries.eu
0706422454
11.png

Jonas Larsson - Örebro län, Västmanland, Uppsala län
jonas.larsson@se.toyota-industries.eu
0702459173 


 

SÄLJARE ÖST
27.png
Pouya Koucheki - Regionschef
pouya.koucheki@se.toyota-industries.eu
0708819266
21.png
Martin Svensson -  Kalmar, Växjö, Blekinge, Öland
martin.svensson@se.toyota-industries.eu
0702327831
26.png
Viktor Brage - Ljungby, Värnamo, Vaggeryd
viktor.brage@se.toyota-industries.eu
0727459659
20.png
Martin Ragnar Jönköping, Höglandet, Oskarshamn
martin.ragnar@se.toyota-industries.eu
0702612971
joakim_wallin.png
Joakim Wallin - Östergötland, Gotland, Norra  Småland
joakim.wallin@se.toyota-industries.eu
0703354194
martin_knutsson.png

Martin Knutsson - Östergötland, Norra Småland
martin.knutsson@se.toyota-industries.eu
0761002822


 

SÄLJARE STOCKHOLMS LÄN
4.png
Fredrik Lahti - Regionschef
fredrik.lahti@se.toyota-industries.eu
0725785560
6.png
Daniel Karlsson (pappaledig) - Nordvästra Stockholm
daniel.karlsson@se.toyota-industries.eu
0725785580
fredrik_unogard.png
Fredrik Unogård (pappaledig) - Sydöstra Stockholm
fredrik.unogard@se.toyota-industries.eu
0761081112
_-1.png

Björn Werneman - Nordöstra Stockholm
bjorn.werneman@se.toyota-industries.eu
0761036050


 

SÄLJARE VÄST
29.png
Martin Lundström - Regionschef
martin.lundstrom@se.toyota-industries.eu
0706872760
28.png
Jerry Axelsson - Älvsborgs län, Mölnlycke
jerry.axelsson@se.toyota-industries.eu
0702957503
roger_palm.png
Roger Palm - Skaraborg
roger.palm@se.toyota-industries.eu

0705949603
10.png
Stefan Emanuelsson - Södra Göteborg, Halland
stefan.emanuelsson@se.toyota-industries.eu
0727202237
19.png
Robert Fotmeijer - Norra Göteborg, Partille, Alingsås, Vårgårda
robert.fotmeijer@se.toyota-industries.eu
0702529169
17.png
Johan Tjäder - Bohuslän, Dalsland
johan.tjader@se.toyota-industries.eu
0727116869


SÄLJARE SYD
38.png
Niklas Borgquist - Regionschef
niklas.borgquist@se.toyota-industries.eu
0735100700
22.png
Johan Gustafsson - Nordöstra Skåne
johan.gustafsson@se.toyota-industries.eu
0727258576
Andersson.png
Johannes Andersson - Södra Skåne
johannes.andersson@se.toyota-industries.eu
0725653424