Vi använder cookies för att göra din upplevelse på vår sida så bra som möjligt. OK

Kontakta en säljare

Osäker på vem du ska kontakta? Fyll i ditt ärende nedan så skickar vi det till rätt person

VAD VILL DU KONTAKTA OSS OM?

Kontakta oss
Kontakta en säljare
Service | Felanmälan
Begagnad truck
Automation | AGV
Hyra truck
Förarutbildning | Utbildningsintyg
Reservdelar
Fleet management | I_Site
Jobba hos oss
Övrigt
Kontakta en säljare
KEY ACCOUNT MANAGERS
27
Pouya Koucheki - Manager Key account group
pouya.koucheki@se.toyota-industries.eu
0708819266
3.png
Urban Blomqvist
urban.blomqvist@se.toyota-industries.eu 
0705277561
35.png
Harald Holten
harald.holten@se.toyota-industries.eu
0722414878
Roger Halleröd
Roger Halleröd
roger.hallerod@se.toyota-industries.eu
0702883595
Untitled-1.png
Anders Leward
anders.leward@se.toyota-industries.eu
0705383636
Namnlös.png
Christopher Nygren
christopher.nygren@se.toyota-industries.eu
0702375520 
SÄLJARE NORD
30.png

Erik Sandlund - Regionschef
erik.sandlund@se.toyota-industries.eu
0767648533

25.png

Martin Söderlund - Från Älandsbro till Lövånger, västerut till Jämtland
martin.soderlund@se.toyota-industries.eu
0721234567

23.png

Mikael Biström - Jämtland samt delar av Västernorrland och Gävleborg ner till Gästrikland
mikael.bistrom@se.toyota-industries.eu
0702176231

SÄLJARE MITT
8.png

Erik Larsson - Regionschef
erik.larsson@se.toyota-industries.eu 
0761476504

36.png
Jonas Dahlberg - Gästrikland, Dalarna
jonas.dahlberg@se.toyota-industries.eu
0706897154
9.png
Ulf Berglund - Värmland
ulf.berglund@se.toyota-industries.eu
0725878171
erik_jonutis.png
Erik Jonutis - Västmanland, Örebro län
erik.jonutis@se.toyota-industries.eu
0706422454
11.png

Jonas Larsson - Södermanland, Örebro län
jonas.larsson@se.toyota-industries.eu
0702459173 

6.png
Daniel Karlsson - Nordvästra Stockholm
daniel.karlsson@se.toyota-industries.eu
0725785580
fredrik_unogard.png
Fredrik Unogård - Sydöstra Stockholm
fredrik.unogard@se.toyota-industries.eu
0761081112
_-1.png
Björn Werneman - Nordöstra Stockholm, Uppsala län
bjorn.werneman@se.toyota-industries.eu
0761036050
Fredrik Lahti
Fredrik Lahti - Storkundssäljare Mitt
fredrik.lahti@se.toyota-industries.eu
0725785560
12.png
Christian Ericsson - Storkundssäljare Mitt
christian.ericsson@se.toyota-industries.eu
0725787804
SÄLJARE ÖST
20.png
Martin Ragnar - Regionschef
martin.ragnar@se.toyota-industries.eu
0702612971
21.png
Martin Svensson -  Kalmar, Växjö, Blekinge, Öland
martin.svensson@se.toyota-industries.eu
0702327831
26.png
Viktor Brage - Ljungby, Värnamo, Vaggeryd
viktor.brage@se.toyota-industries.eu
0727459659
joakim_wallin.png
Joakim Wallin - Östergötland, Norra  Småland
joakim.wallin@se.toyota-industries.eu
0703354194
martin_knutsson.png

Martin Knutsson - Östergötland, Norra Småland, Gotland
martin.knutsson@se.toyota-industries.eu
0761002822

Namnlös
Tobias Utterberg - Jönköping, Höglandet, Oskarshamn
tobias.utterberg@se.toyota-industries.eu
0730860348
SÄLJARE VÄST
29.png
Martin Lundström - Regionschef
martin.lundstrom@se.toyota-industries.eu
0706872760
28.png
Jerry Axelsson - Älvsborgs län, Mölnlycke
jerry.axelsson@se.toyota-industries.eu
0702957503
roger_palm.png
Roger Palm - Skaraborg
roger.palm@se.toyota-industries.eu

0705949603
19.png
Robert Fotmeijer - Norra Göteborg, Partille, Alingsås, Vårgårda
robert.fotmeijer@se.toyota-industries.eu
0702529169
17.png
Johan Thersthol - Bohuslän, Dalsland
johan.thersthol@se.toyota-industries.eu
0727116869
Andreas Skånberg_720x720
Andreas Skånberg - Södra Göteborg, Halland
andreas.skanberg@se.toyota-industries.eu
0730567321
10.png
Stefan Emanuelsson - Storkundssäljare
stefan.emanuelsson@se.toyota-industries.eu
0727202237
SÄLJARE SYD
Fredrik Holmberg
Fredrik Holmberg - Regionschef
fredrik.u.holmberg@se.toyota-industries.eu
0722429620
Andersson.png
Johannes Andersson - Södra Skåne
johannes.andersson@se.toyota-industries.eu
0725653424
Johan Lundh
Johan Lundh - Nordvästra Skåne
johan.lundh@se.toyota-industries.eu
0725753965
Fredrik Nordström
Fredrik Nordström- Nordöstra Skåne
fredrik.nordstrom@se.toyota-industries.eu
0722460075
Adis_720x720
Adis Hadzic - Områdessäljare (begagnat) 
adis.hadzic@se.toyota-industries.eu
0702802996